Wg moderacji @Goofas pisząc…

Wg moderacji @Goofas pisząc że dług publiczny [ dług sektora finansów publicznych albo dług sektora GG albo dług sektora instytucji rządowych i samorządowych] :

W latach 2007-2015 dług publicznyniczym Pendolino wzrastał w tempie 38,4mld/rok. >Odważne decyzje rządu PiS w sprawach finansowych doprowadziły do zwolnienia wzrostu do >wartości 55,9mld/rok.

jest informacją prawdziwą i odrzucają zgłoszenie w którym podaje dane z tabel GUS, które udowadniają, że Goofas podaje FAKE NEWS.
Czyli moderacja uważa dane GUS za nie prawdziwe tym samym a dane randoma z internetu ( może nie randoma, w końcu to dowódca troli PO z ratusza Warszawskiego)

Tymczasem za PO średnioroczny deficyt sektora publicznego wynosił 71mld zła za PIS 27 mld zł

Demokracja w natarciu. Jak się fakty z propagandą partyjną nie zgadzają, tym gorzej dla faktów. Moderacja osiąga kolejne poziomy dna.

#moderacjacontent #afera #moderacja

#goofaskomentuje #dobrazmiana #neuropa #korolukmasakruje #neuropa #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wybory #dobrazmiana #gospodarka #ekonomia #transport #logistyka #ciekawostki #4konserwy #konfederacja #korwin #ekonomia #gospodarka #finanse

No Comments

Comments are closed.