We Włoszech był mecz w…

We Włoszech był mecz w Bergamo
W Hiszpanii marsze feministek
We Francji największy na świecie zjazd Smerfów
A Polsce mamy zjazd przedsiębiorców żądających socjalu!
Jeszcze kilkanaście dni temu wykop krownistyczne popłuczyny płakały o maski, granice przed rodakami zamykały a dziś kibicują kornaparty #januszebiznesu
Oczywiście wykopowa smarkateria analizy ekonomiczne to czytała na wykopie albo na profilu Korwina. Jakieś gównoprawdy objawione z palca wyssane.
Wbijcie sobie do łba wykopki. Im szybszy i mocniejszy lockdown tym mniejsze straty dla gospodarki! Gdy obostrzenia są radykalne trwając krócej i gospodarka szybciej się odbudowuje. Ta banda krzykaczy nie zachowujących elementarnych środków bezpieczeństwa na koronaparty w Warszawie nie ma nic do gadania i żadnych argumentów po za komunistycznym „dej dej dej”. Roszczeniowa hołota bez pojęcia o ekonomii której nawet w tym zbiegowisku ciężko maskę na twarze niesklane myślniem założyć.
Żadnych ograniczeń pod naporem tych baranów nie powinno się znosić,zanim R nie spadnie grubo poniżej 1 a na śląsku wręcz powinno się je wzmocnić.

Materiały dla zainteresowanych, trochę lepszej jakości niż szczucie fesjbukowych komuchów przebranych za przedsiębiorców:

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3561934
https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3561244
http://www.jvalue.co.uk/covid-19.php
https://insight.kellogg.northwestern.edu/article/economic-cost-coronavirus-recession-covid-deaths

#koronawirus #warszawa #biznes #firma #dzialalnoscgospodarcza #bekazpisu #ekonomia

No Comments

Comments are closed.